Potřebujete menší finanční injekci a máte dvě podmínky? Pokud na vyřízení spěcháte a chcete mít peníze k dispozici do několika minut od schválení a navíc nehodláte ztrácet čas v bance, poohlédněte se po rychlém mikroúvěru v nebankovní sektoru. Zajímá vás, jak taková typická půjčka ihned na účet vypadá? Podobu specifického úvěrového produktu vám demonstrujeme na nabídce od mezinárodní obchodní společnosti creditON.cz s.r.o.

Nebankovní půjčka ihned na účet od creditON je bezesporu správná volba pro každého, kdo potřebuje okamžitě vyřešit drobné finanční problémy a nechce si půjčovat od neznámého soukromého investora. K vyřízení mikroúvěru vedou tři jednoduché kroky – registrace, žádost o zápůjčku a získání peněz. O výsledku se dozvíte během 30 minut.

Kolik a na jak dlouho?

Nebankovní půjčka ihned na účet se pohybuje ve výši od 500 Kč do 4 000 Kč s dobou splatnosti na 1 až 30 dní. Pro stávající klienty na nejvyšší úrovní věrnostního programu je ovšem připravena částka až 20 000 Kč a doba splatnosti 40 dní. Na maximum dosáhnete při šesté půjčce a to za předpokladu, že všechny předchozí úvěry řádně splatíte. Pokud peníze nestihnete vrátit včas, budete si moct za poplatek splatnost odložit a to až o 40 dní.

Co budete k vyřízení potřebovat?

Pravděpodobně vás potěší, že creditON nevyžaduje žádné zbytečné doklady a vystačíte si s mobilním telefonem, přístupem k internetu a vlastním bankovním účtem (případně. dispozičním právem k cizímu účtu).

Nebankovní půjčka ihned na účet je nejen rychlá, ale také transparentní

Online půjčku od creditON získáte velmi snadno. Na kalkulátoru zvolíte výši zápůjčky a dobu splatnosti. Okamžitě se vám zobrazí všechny potřebné informace, tedy celková splatná částka a datum, do kterého musíte dlužnou částku vrátit. Po registraci a ověření pomocí kódu, který obdržíte SMS zprávou, získáte přístup do klientské části webu, kde podáte žádost o půjčku.