Jsou velmi populární a pomohou vám vyřešit komplikovanou finanční situaci před výplatou. O čem je řeč? O šikovných mikroúvěrech, které na tuzemském nebankovním trhu nabízí několik zavedených společností. Takzvané malé půjčky ihned na účet do hodiny bez registru jsou nastaveny tak, aby byly dostupné, rychlé a transparentní. Zajímá vás, které jsou ty nejlepší?

Malý úvěr od Ferratum

Synonymem pro malé nebankovní půjčky ihned na účet do hodiny bez registru je především úvěr od Ferratum Czech s.r.o. Tento poskytovatel nabízí novým klientům až 10 000 Kč na dobu 45 dní a možnost prodloužení o dalších 30 dní. Za zmínku stojí akce, v rámci které si můžete poprvé půjčit až 2 000 Kč na dobu 15 dní zcela zdarma.

Mikropůjčka od creditON

Silným hráčem v segmentu mikropůjček je také společnost creditON.cz s.r.o. Společnost má pro klienty připravenou částku ve výši až 20 000 Kč, ale to platí pouze pro ty, kteří již uhradili několik předchozích půjček. Napoprvé si můžete půjčit až 4 000 Kč na dobu 30 dní.

Kouzelná půjčka

Třetici neznámějších malých nebankovních půjček ihned na účet uzavřeme nabídkou od společnosti Kouzelná půjčka s.r.o. Noví klienti si mohou půjčit až 10 000 Kč a ti stávající dokonce pětinásobek. 50 000 Kč je v kategorii malých půjček velmi zajímavá částka, ale stejně jako v případě produktu od creditON, na ni dosáhnete až napopáté.

Všechny výše zmíněné malé nebankovní půjčky ihned na účet se samozřejmě trochu liší, ale hlavní rozdíly tkví pouze v úvěrovém rámci a době splatnosti. Mezi společné znaky patří pohodlné vyřízení online a přehlednost. Můžete o ně zažádat online a hned poté, co nastavíte požadované parametry, vám kalkulátor vypočítá celkovou splatnou částku a zobrazí datum splatnosti.

Jedinou nevýhodou malých nebankovních úvěrů je vysoká RPSN, která dosahuje několika set až tisíců procentních bodů. S tím však musí zájemci o tento typ půjčky počítat.