Je vůbec možné získat půjčku, když jste momentálně dočasně bez práce? Možná se vám to jeví jako nereálné, ale skutečnost je taková, že v nebankovním segmentu narazíte i na půjčku pro nezaměstnané. Přesně taková je i Mutuo půjčka, v rámci které si půjčíte až 5 000 Kč. Primárně ovšem nejde o půjčku pro nezaměstnané jako takovou. Mutuo půjčka odpovídá charakteru krátkodobých úvěrů před výplatou, nicméně poskytovatel neprověřuje bonitu – půjčit si tak může opravdu každý.

Výhody mutuo půjčky

Menší finanční injekce přijde v momentě, kdy jste na určitou dobu bez příjmů, vhod. To samé platí i o situaci, kdy jste nevyšli s výplatou a marně čekáte, až se na účtu objeví potřebná částka. Díky Mutuo půjčce čekat nemusíte a zároveň nebudete muset ztrácet čas na pobočce. Vyřízení úvěru je rychlé a komfortní – vše probíhá online.

Mutuo půjčka vyniká hned v několika ohledech. Mimo to, že jde o velmi rychlý způsob získání menší částky, vás potěší i celková transparentnost a korektní jednání ze strany poskytovatele. Celá transakce v podstatě spočívá pouze ve vyplnění online formuláře a vyčkání na schválení. Upozorňujeme, že napoprvé si můžete půjčit jen 1000 Kč a jakmile částku splatíte, dostanete možnost další a vyšší půjčky. Maximální výše úvěru může činit 5 000 Kč a dosáhnete na něj po té, co bez prodlení splatíte předchozí čtyři půjčky.

Ale to není zdaleka vše – s každou další půjčkou získáte zajímavé výhody. Za zmínku stojí 20 % sleva na každou další půjčku a sleva ve výši 20 – 50 % na prodloužení splatnosti (výše slevy závisí na částce, kterou si vypůjčíte). Není divu, že se drtivá většina klientů k Mutuo půjčce vrací.

Nestíháte splácet? Prodlužte si splatnost!

Prodloužení splatnosti půjčky se vám bude hodit v momentě, kdy z nějakého důvodu nebudete moct uhradit splátku. Nemusíte se bát, že by na vás poskytovatel zanevřel a napříště vám již nepůjčil. Stačí, když v předstihu nahlásíte prodloužení a zaplatíte fixní poplatek. Zdá se vám to až příliš snadné? Ale přesně taková Mutuo půjčka je!