Máte co dělat, abyste vyšli s výplatou a nečekaně vám rozpočet nabourala urgentní složenka nebo jiný nepříjemný výdaj, které musíte co nejdříve uhradit? Nemáte-li k dispozici finanční rezervu v podobě kontokorentu nebo kreditní karty, nezbude vám nic jiného, než sáhnout po krátkodobém úvěru. Buďte však ostražití a vyvarujte se nevýhodných nabídek od soukromých investorů. I malá částka se může v případě záludné smlouvy vyšplhat velmi vysoko a vy si tak zaděláte na ještě větší problémy. Mnohem šetrnější je mobil půjčka SMS ihned na účet, díky které můžete získat až několik tisíc korun za poměrně výhodných podmínek.

Nemůžete doložit příjmy a máte záznam v registru? Nevadí!

Mobil půjčka SMS ihned na účet má hned několik výhod. Lze o ni zažádat online a nebudete muset ztrácet čas zdlouhavým vyřizováním na pobočce. Vzhledem k malému úvěrovému rámci nebudete muset dokládat potvrzení o výši příjmů a poskytovatel vaši žádost nezamítne ani v případě záznamu v registru. Překážkou může být jen exekuce, insolvence nebo jiný nesplacený úvěr u téhož věřitele, ale pokud nic takového neřešíte, máte vyhráno.

Vyřízení mikroúvěru trvá pár minut a hned poté, co věřitel žádost schválí, obdržíte požadovanou částku rovnou na účet. Nezapomeňte si však důkladně přečíst podmínky poskytnutí zápůjčky – některé nebankovní společnosti totiž napoprvé zasílají peníze složenkou.

Půjčka, kterou dostane (téměř) každý

Žádný jiný úvěrový produkt není tak dostupný a rychlý jako půjčka ihned na účet online. Nikdo se vás nebude ptát na to, na co peníze potřebujete a k zamítnutí nedojde ani v případě, že nedisponujete trvalým zdrojem příjmu. Jak jsme již zmínili výše – potvrzení o příjmu není zapotřebí a o půjčku tak mohou požádat také OSVČ, ženy na mateřské, důchodci, studenti a nezaměstnaní.

Jedinou nevýhodou jsou je vysoká roční procentní sazba nákladů, která dosahuje až několika set procent. Musíte se tak smířit s tím, že si za dostupnost a bezproblémové vyřízení připlatíte, nicméně přesto jde o nejšetrnější formu krátkodobé půjčky.