V posledních letech se rozmohly především krátkodobé půjčky známé jako půjčky od výplaty. Najdete je v portfoliích nebankovních společností, které se snaží zájemce nalákat na minimum administrativy a dalších „zbytečností“, které jsou typické pro běžné úvěry. Pokud nemáte čas, chuť a ani možnosti na vyřizování klasické půjčky, pak by mohl krátkodobý úvěr přes SMS pomoct i vám. Jednou z oblíbených půjček je i Mobil půjčka, kterou poskytuje společnost Finspace s.r.o. My vám ji dnes představíme v celé její kráse.

Jaká je výše Mobil půjčky a jak vysoké jsou fixní poplatky?

Mobil půjčka do výplaty představuje rychlé a efektivní řešení dočasné finanční indispozice před výplatou. Věřitel nabízí půjčku ve výši 500 Kč do 10 000 Kč a lze ji sjednat online. Vyřízení je velmi rychlé a peníze budete mít k dispozici takřka ihned. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoké RPSN (k 12. 1. 2014 je RPSN 454 %), což je s ohledem na charakter produktu zcela běžná sazba. Věřitel zpoplatňuje každou vypůjčenou tisícikorunu poplatkem ve výši 250 Kč, ale napoprvé vám nepůjčí celou částku.

Kolik si můžete půjčit?

V rámci první Mobil půjčky získáte až 2000 Kč, napodruhé až 3000 Kč, napotřetí až 5000 Kč, napočtvrté až 7 000 Kč a na popáté celou částku – 10 000 Kč. Budete-li Mobil půjčku řádně splácet, budete si moct půjčit opakovaně.

Upozorňujeme, že Mobil půjčka není vhodná k řešení dlouhodobých finančních problémů a jde o jakousi alternativu k běžným půjčkám, kterou využijete vždy, když vám rozpočet nabourá nepředvídatelná událost.

Jak o Mobil půjčku zažádat?

Vyřízení je jednoduché a budete k němu potřebovat pouze internet a aktivní telefonní číslo. Poté, co v online kalkulačce vyplníte požadovanou částku a kontaktní údaje, vás kontaktuje operátorka a sdělí vám informace o dalším postupu. O půjčku lze zažádat také prostřednictvím SMS zprávy v požadovaném tvaru. Rozhodnutí o tom, zda vám věřitel půjčí, obdržíte SMS zprávou a poté jen půjčku odsouhlasíte.

Napoprvé peníze obdržíte poštovní poukázkou a každou další půjčku převodem na bankovní účet. Finanční prostředky tak můžete mít po ruce již za několik hodin od schválení žádosti.

Máte s Mobil půjčkou od Finspace s.r.o. nějaké bližší zkušenosti? Byli jste spokojení, nebo se z vašeho pohledu jednalo o podvod? Přispějte do naší diskuze!

Foto: http://www.sxc.hu/photo/1225930