Hledáte způsob, jak vyřešit nepříjemnou finanční tíseň před výplatou? Napadlo vás, že využijete některou z nabídek soukromých investorů, kterými se to v reklamních letácích obchodních řetězců jen hemží? Pokud se chcete uvrtat do ještě větších problémů, jděte do toho. V opačném případě se zaměřte na poskytovatele krátkodobých SMS úvěrů – ti vám menší částku půjčí za mnohem výhodnějších podmínek. Takzvaná malá půjčka před výplatou nabízí velmi rychlé a jednoduché vyřízení a navíc je k mání i pro ty, kteří jsou v registru dlužníků nebo nemohou doložit příjem.

Proč je malá rychlá půjčka na účet výhodnější než jiné krátkodobé úvěry?

Malá rychlá půjčka před výplatou představuje elegantní řešení, které vám pomůže překlenout dobu několika dní nebo týdnů. Úvěrový rámec je nastaven tak, aby nebylo zapotřebí složité administrativy, tedy dokládání nejrůznějších dokumentů a poskytovatelé navíc nelustrují registrem dlužníků. Jde tedy o půjčku bez registru a příjmů, na kterou dosáhne téměř každý. Půjčit si může osoba v trvalém zaměstnaneckém poměru, ale také OSVČ, žena na mateřské dovolené, důchodce nebo student.

Obecná charakteristika mikroúvěrů

A jak malá půjčka před výplatou vypadá v praxi? Úvěrový rámec se pohybuje v řádu set až tisíců korun a doba splatnosti většinou činí až 30 dní. Vždy se však nabízí možnost prodloužení za fixní poplatek a to až o několik dalších týdnů. Pokud dlužnou částku nestihnete vrátit včas, jednoduše si připlatíte za prodloužení.

Vyřízení probíhá online prostřednictvím jednoduchého formuláře. Prvním krokem je nastavení parametrů a vyplnění základních identifikačních údajů. Jakmile věřitel úvěr schválí, obdržíte složenkou nebo na účet požadovanou částku. Někdy je nutné potvrdit žádost aktivačním kódem, který obdržíte v SMS zprávě (proto je malá rychlá půjčka před výplatou nazývána také jako SMS půjčka).