Spousta lidí pravidelně řeší menší finanční problémy, které by zažehnala i drobná půjčka a právě v tom tkví největší výhoda rychlých SMS úvěrů. Jejich vyřízení je doslova bleskové a díky malému úvěrovému rámci patří k nejdostupnějším finančním produktům vůbec. V případě krátkodobé půjčky ihned na účet věřitelé nevyžadují doklad o výši příjmu a navíc nezkoumají bonitu. Pokud však chcete, aby vám peníze opravdu dorazily rovnou na účet, nezapomeňte si důkladně přečíst smluvní podmínky. Kam tím míříme?

Potřebujete mít peníze ihned na účtu?

S SMS úvěry se doslova roztrhl pytel a nabízí je velmi mnoho nebankovních institucí. A přestože je většina nazývá stejně – tedy krátkodobé půjčky na účet – někteří věřitelé vám v rámci první žádosti zašlou peníze prostřednictvím poštovní poukázky. Na účtu vám požadovaná částka přistane až při opakované žádosti. Potřebujete-li si půjčit okamžitě, máte smůlu, protože poukázka dorazí do vaší schránky až za několik dní. Zaměřte se proto na krátkodobé půjčky od nebankovních společností, které peníze posílají na účet i napoprvé.

Na maximální úvěrový rámec většinou napoprvé nedosáhnete

Krátkodobé půjčky na účet jsou si vesměs velmi podobné, ale při bližším prozkoumání nakonec na menší rozdíly narazíte. Obvykle souvisí s částkou, kterou si můžete napoprvé půjčit – zatímco některé nebankovní společnosti nepůjčí novým klientům více než jeden nebo dva tisíce, jiní jsou štědřejší a poskytnou až dvojnásobek. Na maximální úvěrový rámec, který se v případě těchto krátkodobých úvěrů pohybuje kolem 10 000 Kč, ovšem dosáhnete jen zřídkakdy. Vyšší částky budete mít k dispozici až poté, co se projevíte jako spolehlivý klient.

Zajímá vás, které prověřené nebankovní společnosti nabízí rychlé krátkodobé půjčky na účet? Zažádejte o půjčku online a vyřešte své problémy ještě dnes.