Patří do velké skupiny lidí, kterým mzda neumožňuje šetřit bokem? Pokud máte tolik výdajů, že se váš měsíční rozpočet okamžitě rozpráší mezi jednotlivé položky, zřejmě se děsíte dne, kdy se vám do cesty připlete nečekaný výdaj. Jenomže neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a dříve, nebo později k takové situaci dojde. Nebudeme se v tom příliš pitvat a raději vám prozradíme, jak akutní finanční problémy efektivně řešit. Nemáte kreditní kartu ani kontokorent? V tom případě vám pomůže rychlá finanční injekce v podobě krátkodobé půjčky do 5000!

Co jsou to krátkodobé půjčky do 5000?

Krátkodobé půjčky ihned na účet představují specifický segment nebankovních úvěrů, pro které je typický menší úvěrový rámec ve výši od několika set až tisíc korun, krátká doba splatnosti (běžně do 30 dní), rychlé a bezproblémové vyřízení a dostupnost. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a poté, co věřitel žádost schválí, obdržíte požadovanou částku rovnou na účet.

Na krátkodobý hotovostní úvěr budete mít nárok i v případě, že nebudete moct doložit pravidelný příjem. Věřitelé totiž po zájemcích potvrzení o výši příjmu nevyžadují a většinou je nezajímá ani stav registru dlužníků. Jedinou podmínkou bývá žádný nesplacený úvěr u téhož věřitele.

Zní to dobře, tak kde je háček?

S krátkodobými SMS půjčkami do 5000 je bohužel spojeno i jedno negativum – vysoká RPSN. Zápůjčka je navýšena fixní částkou, jejíž výše závisí na výši půjčky a délce splatnosti. Tyto poplatky jsou ve srovnání s běžnými úroky u dlouhodobých úvěrů výrazně vyšší, což je však na druhou stranu s ohledem na dostupnost logické.

Pokud vám vyšší poplatky nevadí a rozhodnete se prostřednictvím krátkodobé půjčky ihned na účet vyřešit své finanční problémy, nezapomeňte na online srovnání konkurenčních produktů. Díky porovnání SMS úvěrů výrazně ušetříte.