Chcete si půjčit a to co nejrychleji, ale narazili jste na problém v podobě záznamu v registru? Vyřízení bankovního úvěru není rychlé tak jako tak a pokud máte „škraloup“ v obávaném registru dlužníků, stejně byste si z pobočky žádné peníze neodnesli. Přesto však není nic ztraceno – zaměřte se na nebankovní krátkodobé půjčky bez registru ihned a budete mít finanční prostředky k dispozici již za několik málo minut po potvrzení žádosti.

Poslední záchrana pro problémové klienty

Krátkodobé půjčky bez registru ihned představují jediné východisko pro takzvané rizikové klienty, kteří nemají nárok na běžné úvěry. V případě krátkodobých SMS úvěrů ale věřitelé úvěrové registry nekontrolují, což produkt činí maximálně dostupným.

Vzhledem k rostoucí míře zadlužení a stále většímu počtu nespolehlivých spotřebitelů jsou tyto typy půjček velmi žádané a zájem o ně každoročně vzrůstá. S tímto trendem logicky koresponduje také přibývající množství nových poskytovatelů. Vlastnosti jednotlivých úvěrů jsou vesměs velmi podobné a většinou jsou mezi nimi jen nepatrné rozdíly. Výjimky však tvoří pravidlo a proto je vhodné využít porovnání, díky kterému jednoduše zjistíte, která z krátkodobých půjček bez nahlížení do registru je nejvýhodnější.

Kolik dostanete a kolik zaplatíte?

Výše krátkodobé půjčky bez registru ihned se obvykle pohybuje v rámci několika set až tisíc korun (nejčastěji od 500 do 10 000 Kč) a doba splatnosti činí 30 dní. Nebankovní věřitelé naštěstí počítají s tím, že pro spoustu klientů bude 30 dní na splacení i navzdory malé částce nedostačujících a nabízí možnost dalšího prodloužení. Samozřejmě ne zdarma, ale za poplatek. A jsou to právě poměrně vysoké poplatky, se kterými musíte v případě těchto úvěrů počítat. Na druhou stranu se stále jedná o mnohem šetrnější řešení než půjčky od neznámých soukromých investorů.