Zjistili jste, že vám v peněžence ani na účtu nezbyla ani koruna a potřebujete si na kratší časový úsek půjčit menší částku do několika tisíc korun? Pokud jste neuspěli u příbuzných a známých, nezbude vám, než se poohlédnout po finanční injekci někde jinde. U banky však zřejmě neuspějete, tedy za předpokladu, že si nechcete zřídit kreditní kartu nebo kontokorent. Bankovní společnosti jiné malé úvěry nenabízí a jediným možným východiskem je nebankovní sektor. Produkt, který hledáte, se nazývá krátkodobá půjčka 30 dnů.

Proč právě krátkodobá půjčka na 30 dnů?

Důvodů, proč k překlenutí dočasného nedostatku financí využít právě tuto alternativu, je hned několik.

Nebudete se muset zavazovat k dlouhodobému splátkovému kalendáři a dluh umoříte za 30 dnů. Peníze získáte bezprostředně poté, co odešlete formulář a vyhnete se návštěvě pobočky a zdlouhavému papírování. Většina nebankovních společností navíc nabízí možnost prodloužení splátkového kalendáře (pozor, za poplatek!) a pokud se naopak rozhodnete dluh umořit v předstihu, nebudete muset platit jakékoliv sankce.

Kdo si může o půjčku zažádat?

Krátkodobá půjčka 30 dnů ihned na účet je určena pro široké spektrum klientů. Poskytovatelé mají vůči žadatelům jen minimální požadavky a zpravidla neprověřují bonitu. Základním předpokladem je „čistý“ registr dlužníků a žádná jiná nesplacená půjčka u daného věřitele. Ale ani to není podmínkou, protože některé nebankovní společnosti půjčují i klientům se záznamem v registru a jiné zase umožňují čerpání několika půjček zároveň ve výši maximálního úvěrového rámce.

Půjčit si tedy může téměř každý a to nejen lidé v trvalém pracovním poměru a OSVČ, ale také ženy na mateřské či rodičovské dovolené, důchodci a studenti. Chcete to zkusit i vy? Další informace a možnost online vyřízení najdete na tomto webu.