Zaujala vás přítomnost malých půjček, jejichž prostřednictvím můžete získat několik tisíc korun během krátké chvilky? Poskytovatelé těchto finančních produktů lákají klienty na jednoduché vyřízení a minimum požadavků, ale u drtivé většiny z nich přeci jen narazíte na zdánlivě nepodstatný „háček“. Jde o omezení, které se týká první půjčky, respektive limity pro nové klienty. Ačkoliv věřitelé nabízí částky v rozmezí 1000 Kč až 10 000 Kč, na maximum dosáhnout pouze prověření zákazníci a ti noví si na něj musí počkat. Naštěstí je zde Kouzelná půjčka, díky které můžete získat 10 000 Kč i napoprvé.

Kdo za ní stojí?

Kouzelná půjčka patří do rodiny rychlých půjček a můžete o ni zažádat z pohodlí domova. Jde o zavedenou a transparentní službu, kterou provozuje společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. (dceřinná společnost investičního společnosti Laurence and Partners Limited). Ta koncept převzala po poskytovatelích, kteří s online půjčkou slavili úspěchy v západní Evropě. Fakt, že jde o velmi dobře nastavenou nabídku potvrzuje zájem statisíců klientů, kteří ji pravidelně využívají několik let.

Společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a neváhala investovat řádově miliony korun do vývoje sofistikovaného a plně automatizovaného softwaru, díky kterému je celá transakce mnohem rychlejší a jednodušší než jak ji znáte u konkurence.

Kolik, na jak dlouho a za co?

Napoprvé vám může kouzelná půjčka „vykouzlit“ na účet až 10 000 Kč, ale stávající klienti mají nárok až na 50 000 Kč. Na vrácení peněz budete mít 30 dní a pokud to přeci jen nestihnete, můžete se s věřitelem dohodnout na prodloužení o dalších 30 dní. Musíte však počítat s poplatkem.

Celkovou splatnou částku vám prozradí online kalkulátor na webu, přičemž výše poplatku závisí na částce, kterou si chcete půjčit a době splácení.