Mikropůjčky jsou u nás neskutečně populární a není divu, že je do své nabídky zařazuje stále více nebankovních společností. Mezi typické znaky patří menší úvěrový rámec, krátká doba splatnosti a především velmi snadné vyřízení z pohodlí domova. V rámci recenze jsme se zaměřili na Kouzelnou půjčku, která se na tuzemském nebankovním trhu objevila v červenci 2012. Možná jste nabídku od společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. zaregistrovali, ale v záplavě „podobných“ produktů jste ji nevěnovali pozornost. A to je chyba!

Kouzelná půjčka se chlubí následujícími parametry:

výše první půjčky: 1000 – 10 000 Kč

výše půjčky pro stávající klienty: až 50 000 Kč

doba splatnosti: 2 – 30 dní

úroková sazba: 0,8 % p.d.

Pro koho je Kouzelná půjčka určena?

Kouzelnou půjčku mohou získat pouze klienti v trvalém zaměstnaneckém poměru či OSVČ s dostatečně vysokým příjmem, vlastním bankovním kontem, aktivním mobilním číslem a e-mailem. Na půjčku nemají nárok žadatelé, kteří mají u společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. jiný nesplacený závazek a lidé, proti nimž je vedeno exekuční řízení. S žádostí neztrácejte čas ani v případě, že jste podali návrh na insolvenci nebo již bylo povoleno oddlužení.

Je Kouzelná půjčka podvod?

Čtenáři internetových diskuzí možná při brouzdání narazili na tvrzení, že je Kouzelná půjčka podvod. Tato a podobná obvinění většinou vznáší diskutéři, kteří vlastní vinou závazek nesplatili a dostali se do problémů. Kouzelná půjčka je ve skutečnosti mnohem bezpečnější než konkurenční mikropůjčky a poskytovatel pečlivě dbá na zásady zodpovědného úvěrování. To potvrzují i statistiky, podle kterých bylo schváleno pouze 17 % žádostí. Díky dobře nastavenému procesu schvalování (které mimochodem trvá max. 60 minut) se počet neplatičů pohybuje jen kolem 11 %, což je silně pod obvyklým průměrem.

Resumé je jednoznačné – Kouzelná půjčka v žádném případě není podvod a naopak patří mezi bezpečné a transparentní online půjčky.

Jak vypadá průměrný žadatel o Kouzelnou půjčku?

Mikropůjčky prý využívají především finančně negramotní lidé, kteří mají hluboko do kapsy a se splacením budou mít pravděpodobně problémy. Opravdu je to tak horké?

Opět odkážeme na oficiální statistiky, podle kterých činí průměrný příjem klientů Kouzelné půjčky 19 800 Kč čistého. Jde o dělníky pracující pro velké koncerny, administrativní a vedoucí pracovníky, ale také státní zaměstnance a OSVČ. Často po půjčce sáhnou také učitelé nebo lékaři.

Nejvíce žadatelů spadá do Středočeského kraje a v těsném závěsu následuje Praha a další velká města. Vzhledem k výše zmíněnému počtu neplatičů je zřejmé, že klienti Kouzelné půjčky nejsou nemajetní či sociálně slabí lidí se špatnou finanční gramotností. Naopak velmi dobře vědí, do čeho jdou.

Kvalitu úvěrového produktu potvrzuje i fakt, že spousta klientů čerpá půjčku opakovaně a několik desítek klientů ji využilo více než desetkrát. Vy o ni můžete zažádat na www.kouzelnapujcka.cz. Nezapomeňte si přečíst o nejrůznějších benefitech jako je bonus za věrnost nebo možnost úhrady nezaplacených účtů.