Internet je mocné médium, které může do značné míry negativně ovlivnit naše myšlení. Perfektním příkladem je online kouzelná půjčka a diskuze, na které narazíte na některých internetových fórech.

Rychlou online půjčku poskytuje zavedená společnost KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o., která spadá do finanční skupiny Laurence & Partners ltd. Klienti díky ní mohou získat až 50 000 Kč (noví klienti až 10 000 Kč) během 60 minut a vyřešit tak akutní finanční problémy. Kde je háček? Kouzelná půjčka diskuze vás může od tohoto kvalitního produktu odradit.

Podvod? V žádném případě!

S označením „podvodný“ se setkalo již mnoho solidních věřitelů, ale ve skutečnosti o podvod nešlo. To samé platí i o kouzelné půjčce před výplatou. Poskytovatel na webu jasně uvádí veškeré zákonem stanovené údaje a zájemcům nic nezatajuje. Dozvíte se vše od úvěrového rámce počínaje až po konečnou splatnou částku. Parametry tohoto produktu jsou navíc v mnoha ohledech lepší než u konkurenčních půjček, které kritice nečelí.

Budete muset splatit příliš vysokou částku?

V diskuzi o kouzelné půjčce jste si možná přečetli o extrémně vysoké RPSN, ale i toto tvrzení je do jisté míry zavádějící. V porovnání s běžnými úvěry (rozumějte úvěry s dobou splatnosti v řádu měsíců nebo let) je RPSN skutečně mnohem vyšší, ale je třeba přihlédnout ke skutečnosti, že KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. půjčuje peníze pouze na dobu 30 dní (s možností prodloužení od dalších 30 dní). Nenechte se proto mást diskuzí a porovnejte produkt s přímou konkurencí. Zjistíte, že celková splatná částka je nižší než u známějších a renomovanějších nebankovních společností.

Ale kdo a proč označuje kouzelnou půjčku za podvod? Problémoví klienti, kteří svou vinou nedokázali dostát závazkům a neuhradili splátku včas.