Větší množství půjček a úvěrů, kreditních karet a kontokorentů znamená vysoké měsíční splátky, náročnou administrativu a riziko, že na některý z úvěrových produktů zapomenete neuhradíte splátku včas. Tomu lze předejít prostřednictvím konsolidace úvěrů, které nabízí banky i nebankovní společnosti. Patří mezi ně také Era – obchodní značka Československé obchodní banky. Sloučení půjček Era (správně Era sjednocená půjčka) vám může výrazně ulehčit život.

Pro koho je konsolidace Era určena?

Sloučení půjček Era je vhodné pro každého, kdo chce ušetřit na poplatcích a snížit celkovou měsíční splátku o několik set až tisíc korun, ale také pro ty, kteří si chtějí zjednodušit finanční záležitosti a platit jen jedinou půjčku.

Jaké další výhody vám Era sjednocená půjčka přinese?

Era konsolidace půjček kalkulačka

Proces konsolidace je velmi jednoduchý a v podstatě stačí, když na pobočku dodáte všechny potřebné dokumenty. Pracovníci se o zbytek postarají za vás a předčasně splatí všechny stávající závazky. Další výhodou je možnost navýšení jistiny o částku, kterou můžete využít na financování jiných věcí dle svého uvážení. V rámci sloučení půjček Era budete platit pouze jednu měsíční splátku a žádné poplatky za poskytnutí, správu nebo předčasné splacení. Samozřejmostí je i volitelné pojištění schopnosti splácet.

Prostřednictvím sloučení půjček Era lze:

  • splatit závazky do výše až 450 000 Kč (s ručitelem až do výše 600 000 Kč)
  • sloučit až 5 nezajištěných půjček od bank a vybraných nebankovních společností, které řádně splácíte
  • splácet až 8 let

Pro sloučení půjček Era je dostupné pro spotřebitele, kteří jsou bonitní (mají pravidelný doložitelný příjem), nemají záznam v registru dlužníků a ani jim nehrozí exekuce nebo insolvence. Stávající bankovní úvěry by měly být řádně spláceny po dobu alespoň 6 měsíců a nebankovní úvěry na zboží minimálně 2 měsíce. O půjčku lze zažádat také v případě splácení jediné půjčky.

Přesnou částku, kterou můžete díky sjednocené půjčce ušetřit, vám vypočítá Era konsolidace půjček kalkulačka.