Dostat se do finančních problémů předtím, než na účtu přistane výplata, není nic příjemného. Možná jste to již zažili takříkajíc na vlastní kůži… anebo akutní finanční komplikace řešíte právě teď. Otázkou je, kde vzít několik tisíc korun, které potřebujete na úhradu složenek, drobnou opravu auta či na něco jiného a neméně urgentního. Bankovní půjčka je v tomto případě na nic. Vyřízení je zdlouhavé a menší částku vám banka stejně nepůjčí. Ale kdo vám tedy půjčí opravdu a hned? Nebankovní společnosti, které nabízí krátkodobé půjčky před výplatou!

V bance si můžete vyřídit kreditní kartu nebo kontokorent, ale i to potrvá několik dní. Půjčky před výplatou jsou mnohem efektivnější, protože:

  • nebudete muset dokládat výši příjmu
  • půjčíte si menší částku, kterou potřebujete
  • vše vyřídíte z pohodlí domova

Nebankovní půjčky online, které jsou známé jako půjčky před do výplaty, nabízí celá řada nebankovních společností. Koncept těchto produktů je velmi podobný a vždy můžete počítat s úvěrovým rámcem ve výši od několika set do několika tisíc korun (obvykle 500 Kč až 10 000 Kč), jednorázovou splátkou (doba splatnosti se pohybuje od 1 do 30 dní s možností prodloužení) a transparentními poplatky. Celkovou splatnou částku vám zobrazí kalkulátor, na kterém nastavíte požadované parametry (výše půjčka a doba splatnosti). Žádné poplatky předem po vás nikdo vyžadovat nebude a peníze vám přistanou na účtu již několik minut po schválení půjčky.

Vypadá to slibně, co vy na to? Ani nebankovní půjčky ihned ale nejsou bez poskvrnky. Bezproblémové a rychlé vyřízení má svou cenu a v případě těchto nebankovních produktů jde o vysoké RPSN. Tedy alespoň ve srovnání s klasickými bankovními úvěry. Ale jak jsme již zmínili výše, o celkové splatné částce budete informováni předtím, než o půjčku zažádáte.

Pokud vás zaujala možnost, jak si půjčit rychle a bez komplikací, neváhejte využít porovnávač půjček na portálu Úspory.cz. Srovnání půjček (najdete zde nebankovní i bankovními produkty) je zcela zdarma a poskytne vám objektivní přehled všech důležitých parametrů.

Foto: http://www.freeimages.com/photo/1433052