Dostali jste se do situace, ze které by vám pomohla rychlá finanční injekce? Možná se do podobných problémů dostáváte pravidelně a musíte si půjčovat od známých a příbuzných. Ale co když už nikoho nechcete otravovat? V tom případě je pro vás jako stvořená blesková půjčka před výplatou, v rámci které si můžete půjčit menší částku. Hodilo by se vám 500, 1000 či 2000 Kč?

Kdy se vám bude hodit Japonská půjčka?

V bance s žádostí o menší částku neuspějete – obvyklá výše spotřebitelského úvěru začíná na 20 000 Kč a v případě hypoték (byť neúčelových) jde ještě o vyšší částky. Shrnuto a podtrženo, na malé a rychlé půjčky v bankovním segmentu nenarazíte. V nebankovní sféře panuje diametrálně odlišná situace a na menší půjčky narazíte na každém rohu. Problém je vybrat tu správnou, která vám opravdu pomůže a nepřeplatíte se. Měla by to být Ferratum půjčka, rychlá půjčka od Crediton… anebo snad Click Credit půjčka?

Společnost Click Credit patří do skupiny Home Credit a nabízí velmi výhodné rychlé půjčky. Letos se produkt transformoval a dostal nový název. Nyní mají žadatelé možnost získat bleskový úvěr s názvem Japonská půjčka a získat peníze do 1 minuty. Zní to lákavě?

Parametry Japonské půjčky

Ne každá blesková půjčka zasluhuje své přízvisko. Japonská půjčka je jiná – rychlejší než svist samurajského meče. Automatizovaný systém zajistí posouzení scoringu do 1 minuty od podání žádosti a vy budete mít na účtu peníze do 10 minut (vyjma víkendů, kdy transakce v bance neprobíhají). Můžete si půjčit až 15 000 Kč, což je tak akorát na vyřešení akutního nedostatku financí.

Japonská půjčka nabízí rychlé vyřízení, transparentní podmínky a velmi výhodné úrokové sazby, se kterými se konkurenční nabídky nemohou rovnat. Je v mnoha ohledech lepší než původní Click Credit půjčka. I s ohledem na maximální výši úvěru, která činila 5 000 Kč.