Rozhodli jste se vyřešit neúnosnou situaci a chystáte se vyměnit malý byteček za prostornější bydlení? Možná se, ostatně jako většina spoluobčanů, neobejdete bez financování v podobě hypotéky. Předtím, než podepíšete smlouvu, byste si měli odpovědět na velmi důležitou otázku – opravdu je úvěr, který jste si vybrali, nejvýhodnější?

Díky hypotéce nebudete muset čekat, než se vám podaří na vlastní bydlení našetřit z vlastní kapsy. Jde o úvěr, který má opravdu smysl, ale na druhou stranu je zbytečné splácet více, než je ve skutečnosti nutné. Pokud se v pestrém spektru hypotéčních produktů ztrácíte, použijte online aplikaci známou jako „hypotéční úvěr kalkulačka“.

Hypotéční úvěr kalkulačka hravě vypočítá

Nechceme snižovat vaše matematické schopnosti, ale srovnání hypoték kalkulačka vypočítá mnohem rychleji než vy. Má podobu formuláře a stačí, když do něj vyťukáte několik nezbytných údajů. Dozvíte se celkovou splatnou částku, výši anuity, ale také to nejdůležitější – zda máte na hypotéku nárok.

Podmínky jednotlivých hypotéčních bank bývají různé a rozhodně neplatí, že pokud získáte hypotéku u jednoho věřitele, automaticky máte nárok na všechny dostupné hypotéční úvěry.

Schůzka s makléřem? (Většinou) ztráta času!

Napadlo vás, že si necháte poradit od hypotéčního makléře? Ten vám přece ušetří spoustu času, starostí a samozřejmě i peněz. Pravdu však máte jen napůl – dobrý makléř vám skutečně může vydláždit cestu k nejvýhodnější hypotéce, ale takových je u nás jako šafránu. Většina makléřů spolupracuje pouze s několika málo bankami a nemusí vám doporučit nejvýhodnější variantu. Kalkulačka hypotéky online na rozdíl od něj porovná všechny dostupné produkty a vy získáte objektivní srovnání, na základě kterého učiníte správné rozhodnutí.