Jak podle vás vypadá kvalitní úvěr? Hledíte na dostatečně flexibilní parametry, nízkou úrokovou sazbu, dostupnost, nebo na něco úplně jiného? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, pravděpodobně je všechny do puntíku splní Home Credit online půjčka. Jeden z předních českých poskytovatelů nebankovních úvěrů šlape na paty i zavedeným bankám a není divu, že jen v první polovině roku 2012 rozpůjčovala klientům více než 4 miliardy Kč. Zajímá vás, proč je hotovostní online půjčka od Home Credit tak žádaná?

Malý i větší úvěr

Home Credit online půjčka již na první pohled budí dojem, že je určena širokému spektru klientů. Úvěrový rámec ve výši 10 000 až 150 000 Kč je připraven pro zájemce o menší obnos, ale také pro ty, kteří potřebují půjčit větší částku. Úrokové navýšení přitom začíná lehce nad 13 % a roční procentní sazba nákladů jen o jeden procentní bod výše. Celková splatná částka závisí na zvolených parametrech a vypočítá ji za vás kalkulačka na webů, kde lze podat online žádost.

Komfortní vyřízení online

A právě to je další výhoda úvěru. Home Credit Online půjčka je ideálním řešením pro klienty, kteří bytostně nesnáší zdlouhavé vyřizování na pobočce. Nezáleží na tom, kolik si chcete půjčit – žádost o půjčku můžete podat přes internet a hned poté, co ji věřitel schválí, obdržíte všechny smluvní dokumenty. Jakmile si je přečtete, stvrdíte podpisem a pošlete zpět, přistane na vašem bankovním účtu požadovaná částka.

Kdo má na financování od Home Credit nárok?

Home Credit online půjčka je rychlá a dostupná, ale přesto ne pro každého. Ručitele potřebovat nebudete, ale poskytovatel vyžaduje pravidelný příjem a samozřejmě plnoletost. Na druhou stranu si mohou půjčit také důchodci – samozřejmě za předpokladu adekvátního příjmu.