Hledáte silnou a spolehlivou banku, která vám nabídne široké spektrum výhodných produktů? V tom případě by vaše volba mohla padnout na GE Money Bank a.s. – českou pobočku GE Money Bank, která je součástí mezinárodní finanční skupiny General Electric. Banka nabízí finanční produkty pro podnikatelské subjekty (zejména pro malé a střední podniky) a samozřejmě služby pro fyzické osoby. Některé z nich vám dnes představíme.

Běžné osobní účty GE Money Bank

GE Money Bank pamatuje na všechny věkové skupiny a nabízí dětské, studentské i běžné osobní účty. Vedení dětského účtu je zdarma a mezi zajímavé bonusy patří pojistný program Dětské pojištění, v rámci kterého hrají pojistné GE Money Bank. Studenti ve věku od 15 do 27 let si zase nemusí lámat hlavu s poplatky za výběr z bankomatů. V rámci studentského účtu mohou vybírat zdarma.

Neméně zajímavé jsou i varianty běžného osobního účtu – Free a Flexi, Gratis, Active, Silver a Gold. Každý z nich je určen pro jinou cílovou skupinu a nabízí specifické výhody. Ať už si však vyberete kterýkoliv z nich, budete k němu moct využívat kontokorent Flexikredit – povolené přečerpávání účtu ve výši od 5 000 Kč do 100 000 Kč.

Kreditní karty GE Money Bank

Toužíte-li po finanční rezervě, jejíž užívání je spojeno s nejrůznějšími bonusy, vyberte si některou z řady kreditních karet MoneyCard – Plus, Gold a Gratis. V případě kreditních karet Plus a Gratis můžete využít úvěrový rámec ve výši až 150 000 Kč. Zlatá karta Gold vám dá k dispozici dvojnásobek – 300 000 Kč.

Osobní půjčka od GE Money Bank

Na své si přijdete také v případě neúčelových úvěrových produktů. Osobní půjčka od GE Money Bank (Express půjčka) může být vaše již 5 minut od podpisu smlouvy a to ve výši až 700 000 Kč (bez žadatele do 400 000 Kč). Snažíte-li se vyřešit problém s příliš vysokými měsíčními splátkami stávajících úvěrů, sáhněte po konsolidaci půjček. GE Money Bank ji nabízí ve dvou variantách – bez a se zajištěním.

Stále vám to nestačí a chcete bydlet ve svém? GE Money Bank hypotéka startuje na 2,24 % a předběžné schválení opět netrvá déle než 5 minut. A ani tím nabídka úvěrových produktů nekončí – banka vám poskytne účelovou půjčku na automobil, neúčelovou americkou hypotéku či refinancování stávající hypotéky.