Potřebujete finanční prostředky, které by vám pomohly realizovat vaše podnikatelské plány? Nejvýhodnější podmínky vám nabídnou banky, nicméně většina z nich vyžaduje alespoň dvě ukončená daňová období nebo zajištění formou zástavy nemovitého majetku. Podnikatelský úvěr GE Money Bank Express Business je mnohem dostupnější a můžete ho získat i bez zajištění a to po prvním ukončeném daňovém období.

Pro koho je podnikatelská půjčka od GE určena?

Podnikatelský úvěr GE Money Bank Express Business je určen fyzickým osobám podnikatelům a sdružením fyzických osob – podnikatelů. Zažádat o něj mohou také právnické osoby, tedy společnosti s ručením omezeným nebo veřejné obchodní společnosti.

Parametry a výhody úvěru

Jde o neúčelovou půjčku podnikatele, která není zajištěna nemovitostí a pohybuje se ve výši od 40 000 do 2 500 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná a můžete si vybrat z rozpětí 24 až 84 měsíců. Splácení může mít anuitní nebo konstantní charakter, přičemž v případě konstantního splácení s indexovanou úrokovou sazbou banka nevyžaduje žádné poplatky za mimořádnou splátku nebo předčasné splacení úvěru.

Podnikatelský úvěr GE Money Bank lze odečíst od základu daně o poplatky spojené s úvěrem. Další výhodou je velmi rychlé vyřízení – do 24 hodin poté, co dodáte nezbytné doklady, vám banka oznámí, jestli vám půjčí a za jakých podmínek.

Podmínky získání

Jak jsme již zmínili výše, na podnikatelský úvěr GE Money Bank budete mít nárok i v případě, že jste ukončili pouze jedno daňové období. Mezi další požadavky patří sídlo a adresa trvalého bydliště v České republice, minimální tržby v posledním roce podnikání ve výši 300 000 Kč a dorovnané platby vůči Správě sociálního zabezpečení a Finančnímu úřadu. O úvěr lze zažádat také online, což celkovou dobu vyřízení zkrátí.