Hledáte způsob, jak si půjčit menší obnos, který by vám pomohl ustát období před výplatou? Důvodů, které vás doženou do zmíněné situace, může být hned několik. Mzda nedorazí v takové výši, jak jste původně čekali, nebo vám jen rozpočet „nabourá“ neočekávaná událost v podobě nepojízdného automobilu nebo nefunkčního spotřebiče. Ale ať už je vaše motivace jakákoliv, dejte ruce pryč od neprověřených soukromých investorů a sáhněte po alternativě v podobě finské půjčky. Už jste o ní slyšeli, ale nedokážete si představit, jak vám může pomoci? Představíme vám ji v celé její kráse.

Parametry finské půjčky v kostce

Jako finské půjčky se označují mikropůjčky, které poskytuje česká pobočka skandinávské finanční instituce Ferratum Group. Jde o produkt, který je navržen s ohledem na tíživou situaci mnoha lidí před výplatou a jako takový se chlubí velmi rychlým a nenáročným vyřízením, jasnými a nekomplikovanými podmínkami a dostupností.

Výše finské půjčky online fluktuuje mezi 500 Kč a 10 000 Kč. Standardní doba splatnosti může činit až 30 dni, ale věřitel nabízí možnost prodloužení o 30 dní navíc. Nové klienty, kteří si chtějí od Ferratum Czech půjčit poprvé, jistě velmi mile překvapí skutečnost, že mohou získat až 2000 Kč na dobu 15 dní zcela zdarma. V každém případě se vyhnete poplatku předem, který je u mnoha konkurenčních produktů běžný.

Nejsou rychlé finské půjčky bez poplatku příliš drahé?

Hlavní výhodou finské půjčky je rychlost, které sekunduje dostupnost. Na peníze mají nárok i klienti, kteří nemohou prokázat pravidelný příjem (věřitel nepožaduje potvrzení o příjmu) a proto je vhodné počítat s vyšší roční procentuální sazbou nákladů než v případě klasické půjčky. Přesto jde o jeden z nejvýhodnějších finančních produktů vůbec a pokud peníze přesto nedokážete vrátit včas, nabídne vám ferratum prodloužení půjčky.