Ve škole nás učili spoustu důležitých věcí, ale na to, jak si počínat v případě, kdy potřebujeme peníze opravdu rychle, jednoduše nemysleli. Naštěstí je tu finská půjčka ihned, díky které můžete hodit obavy z lichvářských a podvodných půjček za hlavu. Když vám okamžitou finanční injekci nabízí Ferratum Bank, dceřinná společnost známé finanční instituce Ferratum Group, byla by škoda odmítnout…

Ale teď vážně. Finská půjčka ihned skutečně patří mezi nejvýhodnější rychlé úvěry a můžete díky ní získat až 10 000 Kč ještě tentýž den, kdy o ni zažádáte. Při podání žádosti v pracovní dobu se o schválení dozvíte do 10 minut. Splatnost půjčky je volitelná a pohybuje se od 7 do 45 dní.

Proč je finská půjčka ihned tak rychlá?

Finská půjčka Ferratum ja nastavena tak, abyste měli peníze k dispozici takřka okamžitě po schválení žádosti. Celý proces probíhá online, což je dobrá správa pro všechny, kteří nemají čas ani chuť na návštěvu pobočky. Stačí, když do formuláře na webu vyplníte požadované údaje (výši půjčky, délku splatnosti a identifikační údaje) a hned poté vám věřitel pošle peníze, které se na váš účet dorazí během krátké chvilky.

V minulosti obdrželi noví klienti peníze formou poštovní poukázky, která dorazila do schránky do 4 pracovních dnů. Nyní však každá zápůjčka probíhá standardně úhradou peněz na účet.

Chcete si půjčit ihned až 3000 bez poplatku? Využijte první půjčku zdarma!

Finská půjčka ihned bez poplatku předem a žádného úrokového navýšení. Líbilo by se vám to? Máte štěstí, protože novým klientům Ferratum Bank půjčí až 3000 Kč na dobu 15 dní zcela zdarma. Podmínky jsou totožné a nebudete potřebovat potvrzení o příjmu či ručitele. A i v tomto případě se vyhnete komplikované administrativě a stačí, když o peníze zažádáte online nebo prostřednictvím SMS zprávy. Podvod v tom rozhodně nehledejte – první půjčka zdarma je populární marketingový model, který využívá řada nebankovních společností. Ferratum Bank není výjimkou.