Obchodování s binárními opcemi je stále populárnější a není divu, že účastníci trhu vymýšlí nejrůznější strategie. Ty nejznámější vám dnes představíme, nicméně varujeme vás. Nejde o stoprocentně funkční návod jak vydělávat na binárních opcích. „Zaručená“ strategie, která vám vždy přivede zisk, neexistuje.

Základní typy strategií

Analytická strategie – tvůrci těchto strategií používají specifické vzorce a sází určité množství dolarů. Předpokladem je maximalizace pravděpodobnosti zisku v daných situacích. V praxi jde např. o „The Grinding Strategy“ apod.

Fundamentální strategie – v rámci tohoto způsobu obchodování s binárními opcemi jde o předpovídání budoucího vývinu trhu. Fundamentální strategie vyžaduje určité zkušenosti, které vychází ze statistik. Příznivci této formy obchodování tvrdí, že za určitých okolností je pravděpodobné, že cena aktiv vyletí nahoru (či analogicky spadne).

Používání automatických pilotů – v podstatě nejde o strategii. Automatický pilot je speciální software, který využívá výše zmíněné strategie. Pilot vám, přesně řekne, co máte dělat. Zda mu budete důvěřovat, je jen na vás. Tip mohou i nemusí vyjít, ale největší profit má vždy osoba, která vám pilota prodala.

Vyzkoušejte si strategie nanečisto v demo účtu

Pokud vás specifické způsoby investování zaujaly, budou se vám hodit konkrétní strategie binárních opcí. Aktuálně v blogu najdete návody populárních strategií jako Hedging, Martingale, Obrat a Bollinger Bands a Oscilátory.

Zda strategie skutečně zvýší vaši šanci na zisk, si můžete otestovat zde – binární opce demo verze. Dostanete k dispozici virtuálních 1000 USD, takže nebudete riskovat vlastní peníze.

Hledáte nejlepšího brokera?

Rozhodnete-li se investovat vlastní kapitál, nezapomeňte, že na výběru brokera záleží! Přečtěte si recenze a zkušenosti na tématickém webu o binárních opcích. Najdete zde seznam prověřených brokerů přehledně rozdělených tak, aby si vybrali začátečníci i pokročilí. Nechybí ani informace o vstupních bonusech, min. vkladech apod.

Pozn. autora: Článek má pouze informativní charakter. Obchodování s binárními opcemi je rizikové – hrozí ztráta vkladu.

Foto: pixabay.com