Nebankovní sektor obsahuje široké spektrum půjček s rozličným charakterem. Největší zájem je však o menší a středně velké půjčky, které slibují rychlý přísun peněz. Jenomže zvolit tu správnou finanční injekci také není snadné, tedy s ohledem na bohatou nabídku produktů. V následujících řádcích vám prozradíme dostupnou půjčku od nebankovní společnosti BB Finance Czech. Možná jste se s ní již setkali pod názvem BB půjčka.

Skutečně je BB půjčka pro každého?

Přízvisko „pro každého“ zní lákavě, ale přesto se u BB půjčky setkáte s jistým omezením. Je určena pro osoby s pravidelným příjmem. Může se však jednat o příjem ze zaměstnání, důchodu, rodičovské dovolené nebo z podnikání. Pokud dané kritérium splňujete, pravděpodobně vám společnost vyjde vstříc. S prázdnou však odejdou zájemci, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků.

Kolik si můžete půjčit?

BB půjčka se pohybuje ve výši do 1 000 Kč do 45 000 Kč s dobou splatnosti až na jeden rok. O půjčku lze zažádat online a není možné využít SMS či telefon, jako u některých konkurenčních společností. Pozor, noví zákazníci si mohou půjčit maximálně 5 000 Kč. Poskytovatel si zakládá na zodpovědném úvěrování a snaží se předcházet situacím, kdy klienti nemohou dostát závazkům. Zároveň nabízí možnost prodloužení, a to za fixní poplatek.

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Na druhou stranu jde o naprosto komfortní způsob žádosti. Stačí vyplnit několik nezbytných údajů, vybrat požadovanou částku a vyčkat na posouzení. O BB půjčku lze žádat kdykoliv, nicméně schvalování probíhá jen v pracovních dnech. To může být problém pro někoho, kdo potřebuje finanční prostředky okamžitě.

Velmi kladně hodnotíme transparentnost – na webových stránkách nechybí přehledný ceník služeb. Úrokové navýšení je navíc snesitelnější než v případě klasických SMS půjček.