Potřebujete pomoc od anděla strážného? Na toho pravděpodobně nenarazíte, ale mohla by se vám hodit andělská půjčka, která vám zaručeně pomůže překlenout kritické období před výplatou. Co je produkt zač a jaké možnosti nabízí? Odpovědi najdete v následujících řádcích recenze!

Andělská půjčka evokuje dojem, že jde o uživatelský přívětivý finanční produkt, jehož cílem je skutečně pomoci. A taky, že ano. Sháníte-li finanční prostředky ve výši od 1000 Kč do 10 000 Kč, pak jste na správním místě. S andělskou půjčkou je to velmi snadné – v podstatě jde o jednu z variant nejoblíbenější rychlé půjčky před výplatou. Tomu odpovídá i doba splatnosti od 7 do 30 dní. Nechcete-li řešit splátkový kalendář po dobu několika měsíců, pak vám přijde jednorázová splátka vhod. Jakmile dlužnou částku splatíte, budete bez závazků.

Andělská půjčka online

Další přednost andělské půjčky spočívá v online vyřízení. Sjednávání úvěru na pobočce budiž minulostí – vyplníte přehledný formulář na webu, počkáte na schválení a obratem dostanete na účet požadovanou částku. Snadnější už to být nemůže. A máte-li k dispozici chytrý telefon, tablet nebo notebook, nejste vázáni na konkrétní místo – o půjčku zažádáte odkudkoliv.

Jak vyřídit andělskou půjčku?

A co budete k vyřízení andělské půjčky potřebovat? Bude vám stačit průkaz totožnosti a… nic víc! Poskytovatel neprověřuje bonitu, takže nebudete muset dokládat výši příjmů. Zároveň se nemusíte bát zamítnutí v případě záznamu v registru – andělská půjčka je bez příjmů a registru.

Peníze na cokoliv!

Co se týče způsobu využití, je jen na vás, na co peníze použijete. Jde o neúčelovou půjčku, kterou lze financovat nákupy, úhradu složenky či cokoliv jiného. Nikdo se vás nebude na nic ptát.

Jedinou nevýhodou je vyšší úroková sazba, která je ovšem pro segment rychlých půjček před výplatou typická. Žádné jiné „zádrhely“ nečekejte.