Banky nabízí úvěry s atraktivními parametry, ale pouze klientům, kteří splní hned několik přísných podmínek. Pokud jste se v minulosti dostali do registru dlužníků, případně nejste schopni doložit adekvátní příjem, můžete na výhodnou půjčku zapomenout. A co teď? Zbývá nebankovní sektor, který je prý plný skrytých poplatků, vysokých úroků a podvodů. Jenomže nic není tak horké, jak to ve skutečnosti vypadá a i mezi nebankovními věřiteli lze najít takové, kteří vám poskytnou půjčku podle vašich představ. Patří mezi ně také ACEMA Credit Czech a.s., která se na nebankovním trh pohybuje 12 let.

Největší výhody nebankovních půjček

Ještě než vám představme nabídku od ACEMA Credit, si zopakujeme nejpodstatnější výhody nebankovní půjčky jako takové.

Nebankovní půjčky jsou oblíbené hned z několika důvodů. Věřitelé tolik nelpí na bonitě žadatelů a často ani neprověřují registry dlužníků. Vyřízení nebankovního úvěru je velmi rychlé a finanční prostředky lze většinou využít k libovolným účelům. „Daní“ za dostupnost a rychlost jsou ovšem vyšší úroky a poplatky a proto je třeba důsledně vybírat konkrétního věřitele.

K jakým účelům lze využít půjčku ACEMA Credit?

Vraťme se k nabídce od ACEMA Credit. Zavedená nebankovní společnost se specializuje na nebankovní půjčky bez registru se zástavou. Disponujete-li nemovitým majetkem, nemusíte se bát, že vás odmítne. V podstatě jde o nebankovní americkou hypotéku, čemuž odpovídají také vlastnosti půjčky.

Půjčku od ACEMA Credit lze využít na cokoliv a její výše se pohybuje od 100 tis. Kč do 5 mil. Kč. Splatnost je volitelná a lze ji nastavit až na 20 let. Hotovost dostanete ihned po podpisu smlouvy a předem můžete zažádat o bezplatnou kalkulaci a poradenství. Skrytých poplatků a dalších nepříjemností se bát nemusíte, jde o naprosto transparentní produkt, který, mimo jiné, doporučuje také Zdeněk Srstka.

Hledáte-li možnost, jak získat peníze na rozvoj podnikání nebo investice, využijte podnikatelskou půjčku, jejíž rozpětí je 300 tis. Kč až 30 mil. Kč. Jedinou podmínkou je opět ručení nemovitostí – daňové přiznání potřebovat nebudete. Půjčku můžete splácet i mimořádnými splátkami, čímž dosáhnete snížení výše pravidelných splátek.

ACEMA Credit má opravdu co nabídnout a to dokonce i lidem, kteří nezvládají stávající splátky a hrozí jim exekuce. Vzhledem k bleskovému vyřízení není problém půjčku využít na vyplacení exekuce a vyhnout se tak následné dražbě. Chcete-li zachránit svůj majetek a neuvrtat se do dluhové spirály, máte šanci.

Všechny potřebné informace najdete přímo na webových stránkách společnosti na www.acema.cz.